ROZVRH HODIN AEROBIC CLUBU DDM ÚSTÍ NAD LABEM

Nezávodní kroužky AEROBIKU A  SPORTOVNÍ VŠESTRANNOSTI:

Aerobic přípravka             3 – 6 let                      ÚT       16,30 – 17,30  DDM        sál č. 208    (1.500,- Kč/šk. rok)

Baby kruháček                  3 – 6 let                      ČT       17,00 – 18,00  DDM        sál č. 210    (1.300,- Kč/šk. rok)

Fitness přípravka + komerční aerobic od 7 let     PO       17,00 - 18,00  DDM        sál č. 210    (1.500,- Kč/šk. rok)

Děti na startu I.                 4 - 9 let                      PO        16,00 - 17,00 (ZŠ E. Krásnohorské)   (1.500,- Kč/šk. rok)

Děti na startu II.               4 - 9 let                      ČT        15,30 - 16,30 (ZŠ Stříbrnická)          (1.500,- Kč/šk. rok)

Děti na startu III.              4 - 9 let                      PO        17,30 - 18,30 (ZŠ Vojnovičova)         (1.500,- Kč/šk. rok)

Děti na startu IV.              4 - 9 let                      ST        16,30 - 17,30 (MŠ Dráček, Povrly)      (1.500,- Kč/šk. rok)

Děti na startu V.               4 - 9 let                      ČT        15,00 - 16,00 (DDM)                          (1.500,- Kč/šk. rok)

 

Závodní týmy AEROBIC CLUBU DDM:

KATEGORIE AEROBIC TEAM SHOW - (3.000,- Kč/šk. rok) :

 Aerobic team KIDS – ročníky 2014 – 2015

PO 16,00 – 17,00 (210), PÁ 17,00 – 18,00 (208) – Adriana Kanellu

Aerobic team Sweet Dolls – ročníky 2011 – 2013

ÚT 15,30 – 16,30 (208), PÁ 15,30 – 16,30 (210) – Jaroslava Bílská, Markéta Mrňáková

Aerobic team Bubbles – 2010 – 2008

ST 17,00 – 18,00 (210), PÁ 15,00 – 16,00 (208) –  Vendula Kalová, Jana Vimmerová, Barbora Marcínová

Aerobic team Maybe – 2007 – 2006

ÚT 17,00 – 18,30 (210), PÁ 16,00 – 17,00 (208) – Zuzana Ciglerová, Klára Cvejnová

Aerobic team Smile  – 2005 – 2004

PO 17,00 – 19,00 (aula ZŠ Karla IV.), PÁ 18,00 – 19,30 (208 DDM) –  Tereza Kotlíková

Aerobic team Stars – od 16 let – ? (rodičovský tým)

PÁ 18,30 – 20,00 (210) – Nikol Bártlová

 

KATEGORIE FITNESS AEROBIC - 4.700,- KČ/ŠK. ROK

FITNESS AEROBIC TEAM - děti III. VT (4700,- Kč/šk. rok)
ÚT + ČT 16,00 - 18,00 hod. (aula ZŠ Karla IV., Střekov) - Lucie Votrubová, Barbora Herdová

 

FITNESS AEROBIC TEAM - kadetky III. VT (4700,- Kč/šk. rok)
-  ÚT 16,00 - 18,00 hod. (OA Pařížská), PÁ 14,30 – 16,30 hod. (sál č. 306)  DDM – Veronika Frýdová, Adriana Kanellu
 

FITNESS AEROBIC TEAM -juniorky II. VT(4700,- Kč/šk. rok)
-  ÚT +ČT 16,00 – 18,00 hod.  OA Pařížská, PÁ 14,30 - 16,30 hod. (209 DDM) - Eva Mokrá

 

FITNESS AEROBIC TEAM  - juniorky II. VT (4700,- Kč/šk. rok)
-  ST 14,30 – 17,00 hod. (208 DDM), ČT 16,00 – 18,00 hod.  (OA Pařížská), - Romana Podzimková

 

KATEGORIE SPORTOVNÍ AEROBIC

Sportovní aerobic    PO     14 - 16    DDM    Veronika Frýdová

 

Pro přijetí do závodních týmů aerobiku je nutno se  individuálně domluvit s vedoucí AEROBIC CLUBU DDM Bc. Jaroslavou Bílskou, DiS.

 

Informace: Bc. Jaroslava Bílská, DiS.,

475 210 861,bilska@ddmul.cz