JARO 2024

BŘEZEN

11. 3. 2024 - ENJOY AEROBIC - SEVEROČESKÉ DIVADLO OPERY A BALETU ÚSTÍ NAD LABEM (všichni)
12. 3. 2024 - ENJOY DANCING (intro z fitness týmů)
16. 3. 2024 - CZECH DANCE TOUR - REGION - ÚSTÍ NAD LABEM, Sportovní hala Sluneta (AT Sweet Dolls, Mini fitness Votrubová, AT WINGS)
23. 3. 2024 - III. VT FISAF PRAHA - Základní škola a Mateřská škola Věry Čáslavské, Šantrochova 1800/2, 162 00 Praha 6-Břevnov
(Fitness Votrubová mini, SA, Petite cadet)
24. 3. 2024 - II.  VT FISAF PRAHA - Základní škola a Mateřská škola Věry Čáslavské, Šantrochova 1800/2, 162 00 Praha 6-Břevnov
(Fitness Votrubová cadeti, SA)
30. 3. 2024 - MIA FESTIVAL TEPLICE - Sportovní hala Na Stínadlech 3280, Teplice -  (AT Sweet Dolls, AT Bubbless, AT WINGS, Mini AT, Mini fitness Votrubová, Petite cadet)

 

DUBEN

6. 4. 2023 - ŽIJ POHYBEM PRAHA (AT Bubbless, AT Sweet Dolls, Fitness Votrubová, Petite cadet)
13. - 14. 4. 2024 - I. VT FISAF LOUNY - NOMINAČNÍ - TJ Lokomotiva - městská Sportovní Hala, Rybalkova 2673, 440 01 Louny
(Fitness Podzimková, Petite Frýdová, Fitness Mokrá)
20. 4. 2024 - III. VT FISAF ŽELEZNÝ BROD - Sportovní centrum, Masarykova 500, 468 22 Železný Brod (Fitness Votrubová mini, SA, Petite cadet)
21. 4. 2024 - II.  VT FISAF ŽELEZNÝ BROD - Sportovní centrum, Masarykova 500, 468 22 Železný Brod (Fitness Votrubová cadeti, SA)
25. 4. 2024 - ČESKO SE HÝBE + ATS PRAHA - Sportovní centrum Řepy, Na Chobotě 420/16 (v navigaci také jako Na Chobotě 1420/16), 163 00 Praha 17 - (AT Sweet Dolls, AT Bubbless, AT WINGS)
27. - 28. 4. 2024 - I. VT FISAF OLOMOUC- NOMINAČNÍ - Sportovní hala UP, U sportovní haly 2, 779 00 Olomouc -   (Fitness Podzimková, Petite Frýdová, Fitness Mokrá)
 

KVĚTEN

4. 5. 2024 - ŽIJ POHYBEM PRAHA (AT Bubbless)
4. 5. 2024 - III. VT FISAF KYJOV (Fitness Votrubová MINI, SA, Petite cadet)
5. 5. 2024 - II. VT FISAF KYJOV (Fitness Votrubová  cadeti, SA)
10. - 12. 5. 2024 - CZECH DANCE TOUR - MISTROVSTVÍ ČECH LITOMĚŘICE (AT Sweet Dolls, Mini AT)
11. 5. 2024 - DANCEMANIA TEPLICE (AT Sweet Dolls, AT WINGS, Fitness děti Votrubová, Petite cadet, Mini AT)
11. 5. 2024 - PERNÍKOVÁ KOPRETINA PARDUBICE (AT Bubbless)
17. 5. 2024 - ČESKO SE HÝBE + ATS PODĚBRADY (AT Sweet Dolls, AT Bubbless, AT WINGS)
18. - 19. 5. 2024 - I. VT FISAF PODĚBRADY - NOMINAČNÍ  (Fitness Podzimková, Petite Frýdová,Fitness Mokrá)
24. - 26. 5. 2024 - CDT - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY LITOMĚŘICE (AT Sweet Dolls, Mini AT- v případě postupu)
25. 5. 2024 -  III. VT KLADNO (Fitness Votrubová mini, SA, Petite cadet)
26. 5. 2024 - II. VT KLADNO (Fitness Votrubová cadeti, SA)
25. 5. 2024 - Chodovské berušky Praha (AT Bubbless, AT WINGS)
 

ČERVEN

1. 6. 2024 - MEZINÁRODNÍ FINÁLE MIA FESTIVALU - PRAHA (AT Sweet Dolls, AT WINGS, AT BUBBLESS)
1. - 2. 6. 2024 - FISAF INTERNATIONAL  - MISTROVSTVÍ EVROPY - European Sports Aerobics & Fitness Championship 2024 - PFAFFIKON Švýcarsko (I.VT - Fitness Mokrá, Podzimková, Petite Frýdová - v případě obdržení nominací)
8. - 9. 6. 2024 - ČESKO SE HÝBE + MČR FISAF ATS (AT Sweet Dolls, AT Bubbless, AT WINGS - v případě postupu)
12. - 16. 6. 2024 - MISTROVSTVÍ SVĚTA WDA - WORLD DANCE CHAMPIONSHIP BUDAPEST (AT Sweet Dolls - v případě postupu)
15. 6. 2024 - ŽIJ POHYBEM PRAHA (AT Bubbless, Fitness Votrubová, Petite cadet)
 

PODZIM 2024

21. - 22. 9. 2024 - II. + III.VT FISAF OTROKOVICE
5. - 6. 10. 2024 - I.VT FISAF SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU
12. - 13. 10. 2024 - II. + III.VT FISAF LOUNY
19. - 20. 10. 2024 - I.VT FISAF - MISTROVSTVÍ ČR BRNO
2. - 3. 11. 2024 - II. + III.VT FISAF ČESKÉ BUDĚJOVICE
16. - 17. 11. 2024 - I.VT FISAF KLADNO
 
 
 

SA - sportovní aerobic

FT -  Fitness týmy

FISAF - Federation of International Sports, Aerobics and Fitness

VT - Výkonnostní třída