Aerobic club DDM UL

Velká Hradební 19
Ústí nad Labem
40001
603 57 22 02
bilska@ddmul.cz

Historické týmy aneb týmy, které již ukončily svou činnost

Aerobic team CRAGI JUNIOR

Trenérky:

Bc. Jaroslava Bílská, DiS, Lucie Blahutová

  •    Formace:

  • 2007/2008 - Mickey Mouse´s
  • 2008/2009 - Zahradnice
  • 2009/2010 - Bale romale
  • 2010/2011 - Opera
  • 2011/2012 - Banjo band
  • 2012/2013 - Priscilla travesti show
  • 2013/2014 - Nightwork
  • 2014/2015 - Božský Kája
  • 2015/2016 - Retro tančírna
  • 2016/2017  - Zlaté pecky z jukeboxu

 

 Úspěchy:

  • 1. místo - Mezinárodní finále Mia festival Praha Lucerna, 4. 6. 2017
  • 2. místo - Česko se hýbe Brno, 2. 6. 2017
    3. místo - Chodovské berušky Praha, 28. 5. 2017

    1. místo - Dancemania Ústí nad labem, 20. 5. 2017
  • 1. místo - Mia festival Drážďany, 30. 4. 2017
  • 1. místo - Česko se hýbe Praha, 20. 4. 2017
  • 1. místo - Kralupy nad Vltavou, 8. 4. 2017
  • 2. místo - Děti v akci Praha, 1. 4. 2017
  • 1. místo - Dancemania Ústí nad labem, 11. 3. 2017
  • 1. místo - Miss kolektiv Most, 12. 6. 2016
  • 1. místo - Republikové finále Česko se hýbe 3. 6. 2016
  • 1. místo - Finále Mia festival Praha, 29. 5. 2016
  • 2. místo - Chodovské berušky Praha, 28. 5. 2016
  • 1. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 15. 5. 2016
  • 1. místo - Semifinále Mia festival, 14. 5. 2016
  • 3. místo - Slaný, 30. 4. 2016
  • 1. místo - Česko se hýbe Praha, 21. 4. 2016
  • 4. místo - Kralupy nad Vltavou, 16. 4. 2016
  • 2. místo - Děti v akci Praha, 2. 4. 2016
  • 8. místo - Mistry s mistry Praha, 20. 3. 2016
  • 1. místo - Miss kolektiv aerobic Most 7. 6. 2015
  • 2. místo - Chodovské berušky Praha, 30. 5. 2015
  • 1. místo - Mezinárodní finále Mia festival Praha, 23. 5. 2015
  • 1. místo - Dancemania Teplice, 10. 5. 2015
  • 2. místo - Česko se hýbe Most, 7. 5. 2015
  • 1. místo - Aerobic cup Slaný, 2. 5. 2015
  • 1. místo - Semifinále Mia festival Praha, 25. 4. 2015
  • 4. místo - Mini teams aerobic Kralupy n. V., 18. 4. 2015
  • 2. místo - Děti v akci Praha, 28. 3. 2015
  • 5. místo - Mistry s mistry Praha, 7. 3. 2015
  • 1. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 28. 2. 2015
  • 1. místo - Miss aerobic Most, 8. 6. 204
  • 1. místo - Aerobic cup Krupka, 7. 6. 2014
  • 5. místo - Mezinárodní finále DĚTI FITNESS Praha, 24. 5. 2014
  • 1. místo - Dance cup Ústí nad Labem, 18. 5. 2014
  • 4. místo - Slaný aerobic cup, 3. 5. 2014
  • 2. místo - Česko se hýbe (12 týmů), Praha, 24. 4. 2014
  • 1. místo - Semifinále DF, Praha 13. 4. 2014
  • 1. místo - Aerobic mini teams, Kralupy n. V., 6. 4. 2014
  • 3. místo - Děti v akci Praha, 29. 3. 2014
  • 1. místo - Mistry s mistry, 15.3.2014
  • 2. místo - Miss aerobik kolektiv Most, 15. 6. 2013
  • 2. místo - Chodovské berušky Praha, 26. 5. 2013
  • 2. místo - Mezinárodní finále Děti fitness, 25. 5. 2013
  • 1. místo - Aerobic cup Krupka, 18. 5. 2013
  • 1. místo - Aerobic north show - 11. 5. 2013
  • 3. místo - Semifinále Děti fitness, 5. 5. 2013
  • 3. místo - Slaný aerobic cup, 4. 5. 2013
  • 5. místo - Žij pohabem Praha, 13. 4. 2013
  • 2. místo - Aerobic bohemi tour Kralupy n. V., 6. 4. 2013
  • 2. místo - Miss aerobik kolektiv Most, 10. 6. 2012
  • 1. místo - Mezinárodní finále Děti fitness Praha, 26. 5. 2012
  • 3. místo - Aerobic cup Krupka, 19. 5. 2012
  • 3. místo - Aerobic north show, 12. 5. 2012
  • 3. místo - semifinále Čech, Benátky nad Jizerou, 6. 5. 2012
  • 1. místo - Slaný aerobic cup 5. 5. 2012
  • 2. místo - Mistry s mistry, Praha - 17. 3. 2012
  • 2. místo - Kralupy nad Vltavou, 21. 4. 2012
  • 2. místo - Finále Děti fitness (profi kategorie) - 28. 5. 2011
  • 4. místo - Miss aerobic kolektiv Litvínov - 22. 5. 2011
  • 1. místo - Aerobic north show - 15. 5. 2011
  • 6. místo - Aerobic cup Krupka - 14. 5. 2011
  • 3. místo - Mistry s mistry - Plzeň - 23. 4. 2011
  • 2. místo - Děti fitness České Budějovice -30. 4. 2011
  • 2. místo - Dance Děčín - 22. 4. 2011
  • 5. místo - Kralupy nad Vltavou - 16. 4. 2011
  • 4. místo - Velká cena Kutné Hory - 9. 4. 2011
  • 3. místo - Aerobic cup Krupka - červen 2010
  • 4. místo - semifinále Čech Děti fitness - 25. 4. 2010
  • 1. místo - Mini teams aerobic - Kralupy nad Vltavou
  • 5. místo - Žij pohybem Praha - 3. 4. 2010
  • 2. místo - Dance Děčín - 2. 4. 2010
  • 3. místo - Aerobic cup Osek - 7. 3. 2010
  • 5. místo - Žij pohybem Praha - 17. 5. 2009
  • 4. místo - finále ČR Děti Fitness Praha - 16. 5. 2009
  • 2. místo - Aerobic cup Slaný - 26. 4. 2009
  • 3. místo - Miss kolektiv aerobic MOST - 25. 4. 2009
  • 4. místo - Roudnice nad Labem - semifinále Čech - 19. 4. 2009
  • 4. místo - Aerobic cup Krupka, 11. 4. 2009
  • 1. místo - Kralupy nad Vltavou, 5. 4. 2009
  • 1. místo - ATS OPEN PRAHA, 21. 2. 2009
  • 2. místo - Děti fitness České Budějovice 20.4.2008 
  • 3. místo - Miss kolektiv aerobic Most - 11. 5. 2008
  • 6. místo - Kralupy nad Vltavou 5.4.2008

Aerobic team CRAGI
Trenérka: Jaroslava Bílská, DiS

   Formace:

  • 2001/2002 - Tatu
  • 2002/2003 - Roztleskávačky
  • 2003/2004 - Černobílá párty
  • 2004/2005 - Filmová rapsódie
  • 2005/2006 - Evropská unie
  • 2006/2007-Anděl s ďáblem v těle

 

Závodní tým CRAGI ukončil svou činnost v červnu 2007


 

Aerobic team KISSES

Trenérka: Bc. Jana Machyniaková

Formace:

  • 2003/2004 - Country show
  • 2004/2005 - Bronx
  • 2005/2006 - Ústecký cirkus
  • 2006/2007 - Kleopatra
  • 2007/2008 - Nastěnky
  • 2008/2009 - Noc na Karlštejně
  • 2009/2010 - Ústecká šenkovna
  • 2011/2011 - Groteska
  • 2012/2013 - Hippies

Aerobic team Kisses ukončil svou činnost v červnu roku 2012

 

 


Aerobic team For You
Trenérka: Šárka Kalinová

  • Formace:

  • 2005/2006 - Růžové panterky
  • 2006/2007 - Vězni
  • 2007/2008 - Četnice
  • 2008/2009 - Nevěsty
  • 2009/2010 - Rebelové
  • 2010/2011 - Madonna
  • 2011/2012 - Černá labuť
  • 2012/2013 - Adam´s Family
Aerobic team For You ukončil svou činnost v červnu roku 2013