Aerobic club DDM UL

Velká Hradební 19
Ústí nad Labem
40001
603 57 22 02
bilska@ddmul.cz

Aerobic team SMILE

Aerobic team SMILE

Věk: 9-10let

Trenérky:

Anna Šindelářová, Judita Vaňková  - 2011/2012 - 2012/2013

Simona Semenská, Marie Neradová - od 2013/2014, 2014/2015

Simona Semenská, Daniela Klapálková - 2015/2016, 2016/2017

Simona Semenská, Daniela Klapálková, Eva Kriechenbauerová - 2017/2018


 

Formace:

2011/2012: Baby rock

2012/2013 - Plavčíci a plavčice

2013/2014 - Retro aerobičky

2014/2015 - Scooby Doo

2015/2016 - Cesta na měsíc

2016/2017 - Úsměv, prosím!

2017/2018 - Biatlon

 

Úspěchy:

    • 2. místo - Bohemia aerobic tour Jičín, 15. 4. 2018
    • 1. místo - Mia festival Brandýs nad Labem, 8. 4. 2018
    • 2. místo - Děti v akci Praha, 7. 4. 2018
    • 3. místo - Bohemia aerobic tour Nymburk, 25. 3. 2018
    • 6. místo - semifinále Česko se hýbe Praha, 23. 3. 2018
    • 2. místo - Mezinárodní finále Mia festival Praha Lucerna, 4. 6. 2017
  • 1. místo - Česko se hýbe Brno - 2. 6. 2017
  • 3. misto - Chodovské Berušky, 28. 5. 2017
  • 5. místo - Mistry s mistry Praha, 20. 5. 2017
  • 2. místo - Mia festival Říčany, 13. 5. 2017
  • 1. místo - Česko se  hýbe Praha, 20. 4. 2017
  • 5. místo - Kralupy nad Vltavou, 8. 4. 2017
  • 2. místo - Děti v akci Praha, 1. 4. 2017
  • 2. místo - Dancemania Ústí nad labem, 11. 3. 2017
  • 2. místo - Miss aerobic kolektiv Most, 12. 6. 2016

  • 7. místo - Republikové finále Česko se hýbe 3. 6.2016

  • 2. místo - Finále Mia festival Praha, 29. 5. 2016

  • 2. místo - Chodovské berušky Praha, 28. 5. 2016

  • 1. místo - Semifinále Mia festival, 14. 5. 2016

  • 1. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 15. 5. 2016

  • 2. místo - Slaný, 30. 4. 2016
  • 1. místo - Česko se hýbe Praha, 21. 4. 2016
  • 1. místo - Kralupy nad Vltavou, 16. 4. 2016
  • 3. místo - Děti v akci Praha, 2. 4. 2016
  • 6. místo - Mistry s mistry Praha, 20. 3. 2016
  • 4. místo - Miss kolektiv aerobic Most, 7. 6. 2015
  • 3. místo - Chodovské berušky 30. 5. 2015
  • 3. místo - Finále Mia festival Praha, 23. 5. 2015
  • 1. místo - Dancemania Teplice, 10. 5. 2015
  • 4. místo - Aerobic cup Slaný, 2. 5. 2015
  • 2. místo - Semifinále Mia festival Praha, 25. 4. 2015
  • 4. místo - Aerobic mini teams, Kralupy n. V., 18. 4. 2015
  • 4. místo - Děti v akci Praha, 28. 3. 2015
  • 1. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 28. 2. 2015
  • 1. místo - Miss aerobic Most, 8. 6. 2014
  • 1. místo - Aerobic cup Krupka, 7. 6. 2014
  • 1. místo - Mezinárodní finále DĚTI FITNESS Praha, 24. 5. 2014
  • 4. místo - Žij pohybem Praha, 18. 5. 2014
  • 2. místo - Slaný aerobic cup, 3. 5. 2014
  • 1. místo - Česko se hýbe (17 týmů), Praha, 24. 4. 2014
  • 2. místo - Semifinále DF, Praha, 13. 4. 2014
  • 4. místo - Aerobic mini teams, Kralupy n. V., 6. 4. 2014
  • 5. místo - Děti v akci Praha, 29. 3. 2014
  • 3. místo - Mistry s mistry Roudnice, 15. 3. 2014
  • 3. místo - Miss aerobik kolektiv Most, 15. 6. 2013
  • 3. místo - Chodovské berušky Praha, 26. 5. 2013
  • 2. místo - Mezinárodní finále Děti fitness Praha, 25. 5. 2013
  • 2. místo - Aerobic cup Krupka, 18. 5. 2013
  • 1. místo - Aerobic north show - 11. 5. 2013
  • 2. místo - Semifinále Děti fitness, 5. 5. 2013
  • 2. místo - Slaný aerobic cup, 4. 5. 2013
  • 2. místo - Žij pohybem Praha, 13. 4. 2013
  • 3. místo - Aerobic bohemia tour Kralupy n. V. , 6. 4. 2013
  • 1. místo - Mezinárodní finále Děti fitness Praha, 26. 5. 2012
  • 1. místo - Aerobic cup Krupka, 19. 5. 2012
  • 1. místo - Slaný aerobic cup 5. 5. 2012
  • 1. místo - semifinále ČR, Benátky nad Jizerou 6. 5. 2012
  • 1. místo - Aerobic north show Ústí nad Labem
  • 3. místo - Miss aerobik kolektiv Most 10. 6. 2012
  • 6. místo - Kralupy nad Vltavou, 21. 4. 2012