Aerobic club DDM UL

Velká Hradební 19
Ústí nad Labem
40001
603 57 22 02
bilska@ddmul.cz

Aerobic team Maybe

Aerobic team MAYBE

Trenérky:  Zuzana Ciglerová, Klára Cvejnová

 

Formace: 

2013/2014 Asterix a Obelix

2014/2015 Kráska a zvíře

2015/2016 Cesta do pekla

2016/2017 Přípravy na Vánoce

2017/2018 Lásku hledej v Trollíkově

 

Úspěchy:

  • 5. místo - Bohemia aerobic tour  Nymburk, 25. 3. 2018
  • 3. místo - Děti v akci Praha, 7. 4. 2018
  • 6. místo - semifinále Česko se hýbe Praha, 19.4. 2018

1. místo - Mezinárodní finále Mia festival Praha Lucerna, 4. 6. 2017

2. místo - Chodovské berušky, 28. 5. 2017

5. místo - Mistry s mistry Praha, 20. 5. 2017

1. místo - Mia Festival Říčany, 13. 5. 2017

4. místo - Kralupy nad Vltavou, 8. 4. 2017

3. místo - Děti v akci Praha, 1. 4. 2017

1. místo - Dancemania Ústí nad labem, 11. 3. 2017 + CHOREOGRAFIE DNE

1. místo - Miss aerobic kolektiv Most, 12. 6. 2016

1. místo - Republikové finále Česko se hýbe 3. 6. 2016

1. místo - Finále Mia festival Praha, 29. 5. 2016

7. místo  Chododvské berušky Praha, 28. 5. 2016

1. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 15. 5. 2016

1. místo - Semifinále Mia festival, 14. 5. 2016

1. místo - Slaný, 30. 4. 2016

1. místo - Česko se hýbe Praha, 21. 4. 2016

2. místo - Kralupy nad Vltavou, 16. 4. 2016

3. místo - Děti v akci Praha, 2. 4. 2016

3. místo - Mistry s mistry Praha, 20. 3. 2016

1. místo - Miss kolektiv aerobic Most, 7. 6. 2015

4. místo - Chodovské berušky Praha, 30. 5. 2015

3. místo - Mezinárodní finále Mia Festival Praha, 23. 5. 2015

2. místo - Dancemania Teplice, 10. 5. 2015

1. místo - Aerobic cup Slaný, 2. 5. 2015

1. místo - Semifinále Mia festival Praha, 25. 4. 2015

2. místo - Aerobic mini teams, Kralupy n. V., 18. 4. 2015

5. místo - Děti v akci Praha, 28. 3. 2015

2. místo - Mistry s mistry Praha, 7. 3. 2015

1. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 28. 2. 2015

2. místo - Miss aerobic Most, 8. 6. 2014

1. místo - Aerobic cup Krupka, 7. 6. 2014

4. místo - Mezinárodní finále DĚTI FITNESS Praha, 24. 4. 2014

2. místo - Dance cup Ústí nad Labem, 18. 5. 2014

2. místo - Slaný aerobic cup, 3. 5. 2014

3. místo - Semifinále DF, Praha, 13. 4. 2014

3. místo - Aerobic mini teams, Kralupy n. V., 6. 4. 2014

2. místo - Děti v akci Praha, 29. 3. 2014

2. místo - Mistry s mistry, 15.3.2014