Aerobic club DDM UL

Velká Hradební 19
Ústí nad Labem
40001
603 57 22 02
bilska@ddmul.cz

Aerobic team KIDS

Aerobic team KIDS

  • Věk: 4,5-6 let :-)

    Trenérky:

Jaroslava Bílská, DiS. - 2004/2005

Jana Machyniaková  - 2005/2006 - 2008/2009

Kateřina Pojerová - 2009/2010

Anna Šindelářová, Judita Vaňková - 2010/2011

Zuzana Ciglerová, Lenka Linhartová - 2011/2012 - 2012/2013

Míša Pelcová, Jana Vimmerová, Vendula Kalová - 2013/2014, 2014/2015

Vendula Kalová, Věra Kalabisová, Jana Vimmerová - 2015/2016

Jaroslava Bílská, Zuzana Ciglerová - 2016/2017

Jaroslava Bílská, Kristýna Loubalová, Kateřina Hrotková - 2017/2018

 

 

  • Formace:

  • 2004/2005 - Šíleně smutné princezny
  • 2005/2006 - Malí krokodýlci
  • 2006/2007 - Včelky Máji
  • 2007/2008 - Saxana v říši divů
  • 2008/2009 - Bob a Bobek myslivcem
  • 2009/2010 - Medvídek POOH
  • 2010/2011 - Muchomůrková diskotéka
  • 2011/2012 - Lentilkový mejdan
  • 2012/2013 - V ZOO
  • 2013/2014 - Eskymačky
  • 2014/2015 - Leprikonci
  • 2015/2016 - Aladin
  • 2016/2017 - Štěstí z komína
  • 2017/2018 - Mickeyho námluvy

 

 

Úspěchy:

  • 3. místo - Slaný aerobic cup, 28. 4. 2018
  • 3. místo - Děti v akci Praha, 7. 4. 2018
  • 1. místo - Bohemia Aerobic Tour Nymburk, 25. 3. 2018
  • 2. místo - semifinále Česko se hýbe Praha, 23. 3. 2018
  • 2. místo - Dancemanie Ústí n. L., 20. 5 . 2017
  • 7. místo - Kralupy nad Vltavou, 8. 4. 2017
  • 5. místo - Děti v akci Praha, 1. 4. 2017
  • 1. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 11. 3. 2017
  • 2. místo - Miss aerobic kolektiv Most, 12. 6. 2016
  • 5. místo - Chodovské berušky Praha, 28. 5. 2016
  • 2. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 15. 5. 2016
  • 6. místo - Slaný 30. 4. 2016
  • 6. místo - Kralupy nad Vltavou - 16. 4. 2016
  • 6. místo - Děti v akci Praha, 2. 4. 2016
  • 2. místo - Miss kolektiv aerobic Most, 7. 6. 2015
  • 3. místo - Chodovské berušky Praha, 30. 5. 2015
  • 1. místo - Dancemanie Teplice, 10. 5. 2015
  • 4. místo - Aerobic cup Slaný, 2. 5. 2015
  • 5. místo - Mini teams aerobic Kralupy n. V., 18. 4. 2015
  • 6. místo - Děti v akci Praha, 28. 3. 2015
  • 1. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 28. 2. 2015
  • 1. místo - Miss aerobic Most, 8. 6. 2014
  • 2. místo - Aerobic cup Krupka, 7. 6. 2014
  • 1. místo - Dance cup Ústí nad Labem, 18. 5. 2014
  • 1. místo - Dance cup - nejlepší choreografie dne 18. 5. 2014
  • 2. místo - Slaný aerobic cup, 3. 5. 2014
  • 4. místo - Aerobic mini teams Kralupy n. V., 6. 4. 2014
  • 2. místo - Děti v akci Praha, 29. 3. 2014
  • 1. místo - Miss aerobic kolektiv Most, 15. 6. 2013
  • 2. místo - Chodovské berušky Praha, 26. 5. 2013
  • 1. místo - Aerobic north show - 11. 5. 2013
  • 2. místo - Aerobic cup Krupka, 18. 5. 2013
  • 3. místo - Slaný aerobic cup, 4. 5. 2013
  • 3. místo - Aerobic bohemia tour Kralupy n. V. 6. 4. 2013
  • 3. místo - Miss aerobik kolektiv Most 10. 6. 2012
  • 2. místo - Aerobic north show 12. 5. 2012
  • 3.místo - Slaný aerobic cup 5. 5. 2012
  • 3. místo - Dance Děčín - 22. 4. 2011
  • 3. místo - Aerobic north show 15. 5. 2011
  • 4. místo - Dance Děčín - 2. 4. 2010
  • 2. místo - Žij pohybem Praha - 17. 5. 2009
  • 3. místo - finále ČR Děti fitness Praha - 16. 5. 2009
  • 3. místo - Miss kolektiv aerobic MOST - 25. 4. 2009
  • 3. místo - Rouudnice nad Labem - semifinále Čech, 19. 4. 2009
  • 3. místo - Aerobic cup Krupka, 11. 4. 2009
  • 3. místo - Kralupy nad Vltavou, 5. 4. 2009
  • 2. místo - Aerobic cup Slaný - 3. 5. 2008
  • 3. místo - Miss kolektiv aerobic MOST - 11. 5. 2008
  • 2. místo - Aerobic cup Krupka - 19.4.2008
  • 1. místo - Kralupy nad Vltavou - 5.4.2008
  • 1. místo - Dance Děčín 21.3. 2008
  • 3. místo - Aerobic cup Slaný 5. 5. 2007
  • 1. místo - Dance Děčín - 5. 4. 2007
  • 3. místo - Aerobic Most 2005
  • 4. místo - Aerobic cup Slaný 23. 4. 2006