Aerobic club DDM UL

Velká Hradební 19
Ústí nad Labem
40001
603 57 22 02
bilska@ddmul.cz

Aerobic team ANGELS

Aerobic Team ANGELS

 

Věk: 12-15 let

Trenérky:
Bc. Jana Šimková, Andrea Nejezchlebová

 

Formace:

  • 2009/2010 - Hawai party
  • 2010/2011 - Tři oříšky pro Popelku
  • 2011/2012 - Ústecké brekeke
  • 2012/2013 - Jen počkej, zajíci!
  • 2013/2014 - Španělsko - běh s býky
  • 2014/2015 - Loupež století
  • 2015/2016 - Na skok v Bavorsku
  • 2016/2017 - Prokletí starověkého pokladu
  • 2017/2018 - Slunce, seno, jezeďačky

Úspěchy:

  • 1. místo - Semifinále Mia festival 13. 5. 2018
  • 2. místo - Bohemia aerobic tour Hradec Králové, 5. 5. 2018
  • 7. místo - Mistry s mistry, Říčany u Prahy, 21. 4. 2018
  • 1. místo - Česko se hýbe Praha, 19. 4. 2018
  • 1. místo - Děti v akci, Praha, 7. 4. 2018
  • 2. místo - Bohemia aerobic tour Nymburk, 25. 3. 2018
  • 1. místo - Mezinárodní finále Mia festival Praha Lucerna, 4. 6. 2017
  • 5. místo - Česko se hýbe Brno, 2. 6. 2017
  • 2. místo - Chodovské berušky Praha, 28. 5. 2017
  • 2. místo - Mistry s mistry Praha, 20. 5. 2017
  • 1. místo - Mia Festival Praha, 14. 5. 2017
  • 2. místo - Česko se hýbe Praha, 20. 4. 2017
  • 5. místo - Kralupy nad Vltavou, 8. 4. 2017
  • 1. místo - Děti v akci Praha, 1. 4. 2017
  • 1. místo - Dancemania Ústí nad labem, 11. 3. 2017
  • 1. místo - Miss aerobic kolektiv Most, 12. 6. 2016
  • 2. místo - Republikové finále Česko se hýbe 3. 6. 2016
  • 3. místo - Finále Mia festival Praha, 29. 5. 2016
  • 1. místo - Chodovské berušky Praha, 28. 5. 2016
  • 1. místo - Semifinále Česko se hýbe Varnsdorf, 22. 5. 2016
  • 2. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 15. 5. 2016
  • 2. místo - Semifinále Mia festival, 14. 5. 2016
  • 1. místo - Slaný, 30. 4. 2016
  •  
  • 2. místo - Kralupy nad Vltavou, 16. 4. 2016
  • 2. místo - Děti v akci Praha, 2. 4. 2016
  • 3. místo - Mistry s mistry Praha, 20. 3. 2016 
  •  
  • 1. místo - Miss kolektiv aerobic Most, 7. 6. 2015
  • 7. místo -  Finále Mistry s mistry Praha, 6. 6. 2015
  • 5. místo - Chodovské berušky Praha, 30. 5. 2015
  • 2. místo - Finále Mia festival Praha, 23. 5. 2015
  • 1. místo - Dancemania Teplice, 10. 5. 2015
  • + Dancemania - nejlepší choreografie dne 10. 5. 2015
  • 1. místo - Česko se hýbe Most, 7. 5. 2015
  • 1. místo - Aerobic cup Slaný, 2. 5. 2015
  • 1. místo - Semifinále Mia festival Praha, 25. 4. 2015
  • 1. místo - Aerobic mini teams, Kralupy n. V., 18. 4. 2015
  • 2. místo - Děti v akci Praha, 28. 3. 2015
  • 3. místo - Mistry s mistry Praha, 7. 3. 2015
  • 1. místo - Dancemania Ústí nad Labem, 28. 2. 2015
  • 1. místo - Miss aerobic Most, 8. 6. 2014
  • 1. místo - Aerobic cup Krupka, 7. 6. 2014
  • 1. místo - Mezinárodní finále DĚTI FITNESS Praha, 24. 5. 2014
  • 1. místo - Dance cup Ústí nad Labem, 18. 5. 2014
  • +1. místo - Dance cup - nejlepší choreografie dne, 18. 5. 2014
  • 1. místo - Slaný aerobic cup, 3. 5. 2014
  • 1. místo - Česko se hýbe (z 21 týmů), Praha, 24. 4. 2014
  • 2. místo - Mistry s mistry, Praha, 19. 4. 2014
  • 1. místo - Semifinále DF, Praha, 13. 4. 2014
  • 1. místo - Aerobic mini teams, Kralupy n. V., 6. 4. 2014
  • 1. místo - Děti v akci Praha, 29. 3. 2014
  • 1. místo - Mistry s mistry, 15.3.2014
  • 1. místo - Miss aerobik kolektiv Most, 15. 6. 2013
  • 1. místo - Chodovské berušky Praha, 26. 5. 2013
  • 1. místo - Aerobic cup Krupka, 18. 5. 2013
  • 1. místo - Aerobic north show - 11. 5. 2013
  • 2. místo - Mezinárodní finále Děti fitness Praha 25. 5. 2013
  • 2. místo - Semifinále Děti fitness, 5. 5. 2013
  • 2. místo - Slaný aerobic cup, 4. 5. 2013
  • 1. místo - Žij pohybem Praha, 13. 4. 2013
  • 1. místo - Aerobic bohemi tour Kralupy n. V., 6. 4. 2013
  • 1. místo - Miss aerobik kolektiv Most, 10. 6. 2012
  • 4. místo - Mezinárodní finále Děti fitness Praha, 26. 5. 2012
  • 2. místo - Aerobic cup Krupka, 19. 5. 2012
  • 3. místo - Aerobic north show 12. 5. 2012
  • 4. místo - semifinále Čech, Benátky nad Jizerou, 6. 5. 2012
  • 1. místo - Slaný aerobic cup 5. 5. 2012
  • 4. místo - Kralupy nad Vltavou, 21. 4. 2012
  • 1. místo - Chodovské berušky Praha - 21. 5. 2011
  • 1. místo - Aerobic north show - 15. 5. 2011
  • 1. místo - Děti fitness - České Budějovice - 30. 4. 2011
  • 5. místo - Miss kolektiv Litvínov - 22. 5. 2011
  • 5. místo - Aeobic cup Krupka - 14. 5. 2011
  • 5. místo - Kralupy nad vltavou - 16. 4. 2011
  • 6. místo - Finále Děti fitness - 28. 5. 2011
  • 3. místo - semifinále Čech Děti fitness - 25. 4. 2010
  • 1. místo - Aerobic cup Osek - 7. 3. 2010