Vzkazy od rodičů dětem na Aerobic summer camp 2022


Diskusní téma: Vzkazy od rodičů na ASC 2022

Datum: 08.07.2022

Vložil: Radka Jůzová

Titulek: Pro Jolanku

Ahoj Jolanko,
Posílám ti pozdrav z Karlových Varů. Doma na tebe už teď čekají pravé karlovarské oplatky. Snad ti je doma nikdo nesní a budou ti moc chutnat. Příchuť ti neprozradím, máš to jako překvapení.
Ahoj teta Radka a strejda Pavel.

—————

Datum: 08.07.2022

Vložil: Šárka Jedličková

Titulek: Pozdrav pro Jolanku

Ahoj Jolanko,
Krásně plaveš v pěně i v bazénu. Hlavně si dneska nic nezapomeň zabalit a zítra se na tebe už těšíme. S pozdravem máma, táta, Jarýsek a Tedík.

—————

Datum: 07.07.2022

Vložil: Marcela

Titulek: Pro Rozinku

Ahoj Rozálko, už jsme s Leontýnkou doma. Dnes bylo deštivo, tak jsme vyrazily do herny do Teplic. Zítra bude Lea u babi Ivi, protože mám nějaké pochůzky.
Posíláme pusinky

—————

Datum: 07.07.2022

Vložil: Lenka

Titulek: Pozdrav pro Šajinku O.

Ahoj Šaji, tak už jsme se s taťkou vrátili z výletu a chodíme do práce. Myslime na tebe a těšíme se, až v sobotu přijedete. Holky jsou rády, že už jsou doma. Všichni tě moc zdraví. Velkou pusu posílá mamka, taťka, Sabi, Máťa, babičky a děda ♥️.

—————

Datum: 07.07.2022

Vložil: Iva B.

Titulek: Pozdrav pro Emu Švarcovou

Ahoj Emičko, děkuji za dopis,který nám dnes došel. Tady teď prší a asi bude až do pátku, tak jedeme nakonec s Lolinkou domů dřív.Moc se na tebe těšíme,posílám pusu,mamka.

—————

Datum: 06.07.2022

Vložil: Šárka Kalachová

Titulek: Pozdrav pro Nelinku Ž.

Ahoj Nelinko, dnes mám volno. Trochu jsem lenošila. Koukala jsem na fotečky a máte bezvadné programy. Posílám pusinku. Volala Míša a pozdravuje Tě.Tak papa mamča :-)

—————

Datum: 05.07.2022

Vložil: Klára a Tom

Titulek: Pozdrav po Nelly S.

Ahoj Nelly, dnes měl taťka vyjímečně volno, tak jsme vyrazili na výlet. A opět vlakem :-o. A víš kam? Do Karlových varů na filmový festival. Lidí bambilion :-) a znáš mně, já fotkách nechci nikoho :-). Byl to fajn den, vy jste si to podle fotek všichni také super užili. Čauky mňaky mamka a taťka

—————

Datum: 05.07.2022

Vložil: Klára a Tom

Titulek: Re: Pozdrav po Nelly S.

Karlových Varů, se mně to odeslalo a bylo :-o :-D

—————

Datum: 05.07.2022

Vložil: Marcela

Titulek: Pozdrav pro Rozinku

Ahoj Rozinko, dnes jsme se byli koupat na Mácháči, možná jste jeli lodičkou kolem nás. My možná pojedeme zítra, než vyrazíme domu. Posíláme pusinku. Všechny zdravíme.

—————

Datum: 05.07.2022

Vložil: Pája a Anežka

Titulek: Pozdrav pro Jolanku

Ahoj Jolanko,
Posíláme ti krásný pozdrav ze Svádova. Už se těšíme, až ti ukážeme fotku kocoura. Užij si tábor a moc tam nezlob. S pozdravem Anežka a Pája.

—————