TÁBOROVÉ ZPRAVODAJSTVÍ 2022

8. 7. - Z Indie do Austrálie :-) Uteklo to jako voda a máme před sebou poslední let. Dnes zamíříme k protinožcům :-) Včera jsme si v Indii dopoledne zacvičili TABATU a odpoledne nás čekal výstup na Mount Everest. Aby se holky dostaly do základního tábora, musely zdolat různé disciplíny od štafetového běhu, přes workout až ke slacklině. Postupně tak došly až na vrchol hory a zasloužily si medaili :-) Celý den jsme tzv. tančili mezi kapkami deště -  vždy, když jsme chtěli být na budově (časy po snídani, po obědě na polední klid), tak pršelo a přesně, když jsme chtěli jít ven cvičit, tak přestalo. Kdo mě zná, tak ví, že jsem čarodějnice, ale ohledně počasí jsem čarovala prvně :-D Venku byla dost zima, jen 17 stupňů. Před večeří jsme ještě stihli skočit na borůvky (tento zážitek si několik dětí přiveze s sebou jako vzpomínku na tepláčkách a mikinách - omlouváme se, ale žlučové mýdlo z drogerie DM vypere všechno). Večer už jsme malovali indické slony a ruku ochrany - Hamsu. 
DNEŠNÍ LET: Austrálie
 
7. 7. - Včerejší výprava do Německa se povedla. Vystoupení holek nemělo chybu a německým fanouškům se moc líbily. Bohužel počasí nebylo na koupání, tak jsme nemohli do bazénu, ale ostatní aktivity se dětem moc líbily. Namalovali jsme si látkovou taštičku, vyrobili placku se špendlíkem a zahráli spoustu dalších her. Cesta byla náročná. A protože jsme ten den měli na programu NĚMECKO, na děti čekala večeře v podobě grilované bavorské klobásky, pečivo a salát....a meloun....Melouny nás totiž provázejí celým soustředěním :-D Večer jsme ještě stihli blbnout na BEACH hřišti a kdo chtěl, šel na borůvky. Fotky začínáme nahrávat do druhého alba, odkaz zde: bilska.rajce.idnes.cz/Aerobic_summer_camp2022-_2._dil/ hesla jsou stejná.
DNEŠNÍ LET: INDIE, HIMALÁJE
 
6. 7. - Doksy zdraví Ústí :-) Včera jsme byli v Africe (KONGO). Dopoledne byl Aerobic master a odpoledne hra: BOJ O VODU, které předcházelo vyprávění Pavla, jak je to s vodou v Africe. Odpoledne jsme ještě stihli chvilku BEACH a koupání v bazénu.  Po večeři bylo povinné koupání a mytí vlasů a pak jsme měli promítání Pavla, který byl rok na pozorovatelské misi právě v Kongu, tak nám připravil prezentaci s fotografiemi a vyprávěním. 
DNEŠNÍ LET: Německo
 
5. 7. - Včera jsme byli na dovolené all inclusive na Kanárských ostrovech :-) Holčičky dostaly all inclusive pásky a byl tzv. odpočinkový den, takže se necvičilo :-) Dopoledne se uklízelo, lenošilo a pak jsme šli na borůvky. Odpoledne byl na programu fakultativní výlet PLAVBA ZAOCEÁNSKÝM PARNÍKEM :-) Večer jsme měli BEACH party, protože Adélka měla narozeninky a pak přišla vlna TSUNAMI a vyplavila nám na pláž obrovskou vlnu pěny, ve které holčičky musely najít drahokam, který pak vyměnily za aerobikový poklad :-)
DNEŠNÍ LET: KONGO - Afrika
 
4. 7. - Dobré ráno do Ústí. Včerejší den byl ve znamení Itálie. Dopoledne nechybělo cvíčo nejen aerobiku, ale i cheerleaders. Po obědě jsme si zahráli hru PIZZA, kde jednotlivé oddíly musely co nejrychleji sehnat ingredience na různé pizzy :-) Potom už jsme na chvilku zase skočili k bazénu, protože bylo venku nádherně a svítilo sluníčko. Po večeři jsme si vytvořili pravé benátské škrabošky a zahráli si přehazku na beach hřišti....a pak....protože už se stmívalo.....se holčičky musely teple obléknout.......a vyrazilo se do tmy.........někdo v ten moment už začal trochu natahovat, protože si mysleli, že bude stezka odvahy.....ale ne ne..... na děti čekalo překvapení v podobě letního filmového festivalu a promítala se pohádka. A co by to bylo za Itálii bez pizzy? :-)
DNEŠNÍ LET: Destinace Kanárské ostrovy - all inclusive
 
3. 7. - Doksy zdraví rodiče :-) Včera byl krásný den. Probudili jsme se v Číně, takže všude kolem nás bylo čínské písmo. Dopoledne bylo cvíčo, kde jsme trochu trénovali na vystoupení, které nás čeká v Německu. Po obídku a poledním klidu jsme zkusili bazén a pak jsme se vydali do lesa, kde byla připravena čínská šifrovaná zpráva. V lese jsme ještě ochutnali borůvky a pak už šup na večeři. Po večeři se pokoje proměnily v salóny krásy a chystalo se na diskotéku, kterou jsme si parádně užili všichni. Tančilo se od první písničky a párty to byla pořádná :-) Fotografie přidány do galerie :-)
DNEŠNÍ LET: Destinace ITÁLIE/BENÁTKY
 
2. 7. - Je půl šesté ráno a na chodbách je ještě klid. Jediný, kdo je vzhůru je sluníčko a hlavní vedoucí :-) Dnes bude krásně. Zatím se mějte krásně, my se taky máme :-) 
LET: Destinace ČÍNA
 
1. 7. - Dojeli jsme dobře, vaří tu dobře :-) K večeři nás uvítaly Boloňské špagety - některé tábornice už si chodily přidávat. Po večeři jsme stihli seznamovací hry a vstupní zdravotní filtr a pak už se šlo do hajan.