TÁBOROVÉ ZPRAVODAJSTVÍ 2021

18. 7. 2021 - Nahrány poslední fotografie z letošního AEROBIC SUMMER CAMPU 2021 - moc všem děkujeme za účast, za super nasazení při cvičení i hrách, za neskutečně obětavou a profesionální práci všech vedoucích i našeho super doktora Vikyho! Všem velké DĚKUJI :-* 
 
17. 7. 2021 - Nejprve se ještě vrátím ke čtvrtečnímu programu, protože hrou CO NA TO ČEŠI pro nás den nekončil. Pro holčičky byla připravena noční hra CESTA ZA SVĚTLEM. Kdo mě zná, tak ví, že strašení dětí v noci není mé hobby, takže holčičky šly hezky společně po oddílech i s 2 vedoucími a cestou plnily různé úkoly, kde získávaly různé zdroje světla na cestu. Nejprve to byly svítící náramky, pak prskavky, svíčky a svítící řetízky. Na posledním stanovišti si napsaly na lísteček přáníčko. Vyvrcholením noční hry bylo, že uprostřed louky na ně čekaly krásně  rozsvícené balónky, na které přivázaly svá přání a společně jsme je pustili do nebe :-) Bylo to opravdu nádherné.
Včerejší den jsme dopoledne zahájili s Kájou a jeho hodinou CHEERLEADERS, pak jsme šli ještě do bazénu. Po poledním klidu jsme ještě zopakovali bazén a pak už se šlo do města na hru DĚDEČEK MĚNIL, AŽ VYMĚNIL. Večer jsme měli grilovačku a pak se šlo brzy spinkat, protože dneska nás večer čeká diskotéka a párty, tak budeme trošku ponocovat :-) Mějte se krásně - jako se máme my :-) 
 
15. 7. 2021 - Včera odpoledne jsme měli soutěžní Aerobic master se cvičitelkou Ájou :-) V nejmladší kategorii vyhrála 1. místo Jindřiška Bůžková, 2. místo Jenninka Canincová a 3. místo Kačka Neumannová a diplom za nejkrásnější výraz při cvičení  Karolínka Minnichová. Ve střední kategorii byla na 1. místě Kamilka Bílská, 2.místo obsadila Pája Matyášová, 3. místo Anička Svobodová a diplom za nejkrásnější výraz při cvičení Pája Matyášová :-) V nejstarší kategorii se na 1. místě umístila Ella Přibylová, na 2. místě Halinka Žáčková a na 3. místě Míša stiborová. Diplom za nejkrásnější úsměv při cvičení získává Halinka Žáčková :-) Holky získaly spoustu krásných cen. Dopoledne pršelo, tak jsme vyráběli panenky z časopisů - holčičky byly vážně moc šikovné, vytvořily opravdu nádherné panenky - můžete prohlédnout ve fotogalerii - založili jsme nové album AEROBIC SUMMER CAMP 2. DÍL. Večer jsme si dali BINGO a šly ještě na chvíli na Beach :-) Holky mají asi málo cvičení, tak někdo byl na Beach hřišti, někdo cvičil fitness sestavy :-) 
Dnes (čtvrtek) jsme měli dopoledne na programu aerobic a tabatu, kterou nám dala cvičičtelka ÁJA. Odpoledne jsme měli sportovního hosta, přijely holky z JUMP IT PRAHA a celé odpoledne jsme měli workshop se švihadly. Bylo to úžasné. Máme nejen fotky, ale i videa, tak snad se nám to podaří nahrát, abyste viděli, co jsme se všechno naučili! Teď už jsme po večeři, hrajeme CO NA TO ČEŠI :-) Mějte se krásně, posíláme pozdravy do Ústí.
 
13. 7. 2021 - edit 21:30 - máme zprávy, že v Ústí je velká bouřka...tady trochu hřmí, ale neprší a zatím je klid. 
13. 7. 2021 - Omlouváme se, nestíháme psát, máme na pilno :-) Včera (12. 7.) jsme měli dopoledne trénink, ale odpoledne byla mela :-) na programu byl totiž COLOR RUN, takže různé barvy lítaly vzduchem. Fotečky jsem včera stihla nahrát, tak jste si mohli udělat obrázek. Jen upřesňuji, že barvičky jsou ze škrobu, zdravotně nezávadné a vaše holčičky už jsou zase zpátky čisťounké :-) Večer byla diskotéka - no, trochu jsme si říkaly, kdy se projeví nějaká únava a ono nic. Holky řádily celou dobu :-)
Dnes se necvičilo - byl celodenní výlet. Jeli jsme do krásné vesničky historických řemesel - do Botanicusu v Ostré, u Lysé nad Labem. Holčičky dostaly groše a mohly si vyzkoušet různá historická řemesla. Bylo to moc krásné, holčičky se učily motat provázek, vyrazit si v mincovně peníz, zkoušely rýžovat zlato, nebo střílet z luku. Součástí jsou obrovské bylinné nádherné zahrady. Večer jsme ještě stihli bazén, protože jsme se potřebovali zchladit - autobus totiž neměl klimatizaci :-D Po večeři jsme šli ještě hrát přehazku na beach a teď už je zaháníme do postýlek. Mějte se krásně, my se taky máme :-*
 
11. 7. 2021 - Ahoj všem do Ústí, zdraví Vás Doksy :-) Včera po příjezdu jsme ještě stihli odpolední úvodní lehký trénink a večer si oddíly vyráběly oddílové PANENKY, protože PANENKY  jsou letošním tématem SUMMER CAMPU. Krásné výtvory si můžete prohlédnout ve fotogalerii :-) A večer jsme ještě oslavili Sárinky narozeninky :-) 
Dnes už jsme s holkama najely na pravý táborový režim a dopoledne jsme trénovaly. Odpoledne bylo ve znamení hry PEVNOST BOYARD. Fotek bude spousta, večer je zkusím nahrát, tak si je můžete prohlédnout. Disciplín bylo opravdu hodně :-) Holčičky skládaly puzzle s fotkou vedoucího, sundavaly si ponožky, když zároveň držely kýbl s vodou, nafukovaly balónek, kterým musely přenést kelímek z místa na místo a další a další....Všechno jsme stihli, než začal drobný deštík. Večer nás čeká klidová činnost, budeme vyrábět panenky z časopisů :-)
 
9. 7. 2021 - Do zahájení Aerobic summer campu zbývá 1 den :-)
Fotogalerie z tábora zde: bilska.rajce.idnes.cz/AEROBIC_SUMMER_CAMP_2021/ - přihlašovací jméno a heslo jsme Vám zaslali v propozicích, fotoalbum je zaheslované.