TÁBOROVÉ ZPRAVODAJSTVÍ 2020

5. 7. 2020 - 13:49 hod. - Posíláme další zprávičky z našeho summer campu :-) Včera se hodně sportovalo. Na programu byla atletická sportovní olympiáda a večer následovalo slavnostní vyhlášení olympiády za účasti krásných bohyň :-) Dnes dopoledne jsme přivítali dalšího hosta, zavítala za námi naše trenérka Ája a dala dopolední cvíčo na trampolínkách. Vše uvidíte na fotečkách, bylo to super! K obědu jsme měli kuřízek a bramborovou kašičku. Teď po poledním klidu nás čeká soutěžní Aerobic master a večer máme grilovačku, heč :-) Sluníčko svítí, občas je mráček, ale krásně nám do toho pofukuje vítr, tak na cvičení ideál :-) Myslím, že dnes ještě hupsneme do bazénu. Mějte se krásně a my se zas brzy ozveme :-)

4. 7. 2020 - 13:12 hod. - U nás už jsme po buchtičkách s krémem, tak trávíme a odpočíváme :-) Od rána svítí sluníčko a je krásně teploučko, tak jsme cvíčo trochu pověsili na hřebík :-D Dopoledne jsme byli v bazénu, Kája s Verů nám dali AQUAEROBIC a pak následovala vodní olympiáda. Odpoledne nás čeká sportovní olympiáda a přijede další host....zatím nic prozrazovat nebudeme, napíšeme příště :-) Máme se moc fajn, holčičky jsou zlaté! 

3. 7. 2020 - 13:20 hod. - Zdravíme do Ústí :-) My máme na pilno :-) Včera jsme zahájili Olympijské hry, zapálili olympijský oheň a hráli první olympiádu - tentokrát ZIMNÍ. Se zimními kulichy jsme hráli koulovačku, vyzkoušeli jsme hokejové disciplíny, skládali sněhuláka a závodili v nejdelší zimní žížale :-) Večer už byl poklidný, malovali jsme na kamínky - vše zdokumentováno fotkami, které si můžete prohlédnout na rajčeti v galerii - heslo jsem posílala mailem s propozicemi, album je pro veřejnost zakódováno. Dnes dopoledne byl super kruhový trénink s Verů a Ewčou, poté protahování a skoky s Terezkou (Terezka Kudláčková - několikanásobná mistryně Světa a Evropy). Teď máme polední klid a pak vyrážíme k Berouskovi do ZOO - má nové malé tygříky :-) Mějte se fajn :-) 

Odkaz na fotogalerii ZDE: bilska.rajce.idnes.cz/Aerobic_summer_camp_2020/

2. 7. 2020 (8,00 hod.) - Dobré ráno všem domů :-) U nás je vše v pořádku. Holčičky byly hodné hned od prvního večera, pečlivě si vybalily věci a pak následoval vstupní zdravotní filtr u našeho doktora Viktora.  Až někde uvidíte na fotkách někdy sanitku, tak se nelekejte, to náš doktor přijel na tábor "služebákem" :-D K večeři bylo rizoto se sýrem a okurkou. Teď ráno už se chystáme na snídani, mějte se krásně, my se taky máme :-)

1. 7. 2020 - Jsme v pořádku na místě a po večeři :-)